NNW 2020/2021 Ubezpieczenia Zdalnie

Szanowni Państwo,
w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem, przesyłamy ofertę ubezpieczenia NNW dla dzieci uczęszczających do Państwa placówki ubezpieczeniazdalnie.pl . 
Dodatkowo na naszej stronie ubezpieczeniazdalnie.pl/viewgroup/dla-pracownikow-oswiaty znajdą Państwo propozycję ubezpieczenia NNW w pakiecie z OC zawodowym dla Dyrektora i Pracowników.

Przygotowane przez nas rozwiązanie daje rodzicom swobodę wyboru wariantów ubezpieczenia i wysokości świadczeń. Wszelkie formalności rodzice dopełnią we własnym zakresie przez internet, bez angażowania Państwa czasu. Ubezpieczenie NNW działa przez 24 godziny na dobę i obejmuje cały świat – to duża korzyść. Co istotne polisa zawiera także OC na szkody wyrządzone przez dziecko innym osobom i mieniu szkoły. Zakres polisy jest dostosowany do wieku dzieci. Dodatkowo rodzice mogą ubezpieczyć także swoje pozostałe dzieci, nawet jeśli nie uczęszczają jeszcze do żadnej placówki. Będziemy wdzięczni za udostępnienie rodzicom przesyłanych informacji. Możecie Państwo przesłać je w wersji elektronicznej (dziennik elektroniczny, mail) lub wywiesić na tablicy informacyjnej. Zachęcamy także do umieszczenia oferty na stronie placówki. W interesie nas wszystkich jest by dzieci były dobrze zabezpieczone i chronione. 

Dyrektor oraz pracownicy (także administracji i obsługi) mogą skorzystać z jednego z czterech wariantów ochrony ubezpieczeniowej NNW. Zakres polisy obejmuje uszczerbek na zdrowiu, pobyt w szpitalu, a co najistotniejsze także prywatną opiekę medyczną w leczeniu następstw NW. Zapraszamy zwłaszcza do zapoznania się z opcjami uwzględniającymi OC zawodowe. Szczególnie w przypadku nauczycieli to korzystne rozwiązanie, chroniące ich we wszystkich placówkach w których pracują, a także w ramach kolonii, obozów czy letnich szkół. 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod nr 222 565 333

Zespół Ubezpieczenia Zdalnie