NNW 2021/2022 Nord Serwis sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

zbliża się coroczny okres zawierania umów ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci i młodzieży uczęszczających do placówek edukacyjnych i wychowawczych.  Ze względu na obecną sytuację epidemiczną w tym roku oferty oraz ulotki dotyczące ubezpieczenia NNW  przekazujemy tylko w wersji elektronicznej. 

W trosce o zapewnienie najlepszej ochrony dzieciom i młodzieży, a także w celu sprostania oczekiwaniom rodziców i opiekunów prawnych, jak co roku  chcemy przedstawić Państwu ofertę ubezpieczenia:

  1. Oferta Uniqa którą znajdziecie Państwo pod linkiem www.ubezpieczdziecko.pl

Uprzejma prośba o  udostępnienie załączonych  ofert na Państwa stronach internetowych lub przekazanie ich  rodzicom inną  posiadaną drogą elektroniczną.

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem

Joanna Muraczewska

ul. Lubicka 16, 87-100 Toruń

tel. kom. 691 930 247 

tel. 56 655 34 22 wew.247

fax 56 658 14 92

e-mail: joanna.muraczewska@nsagent.pl

Klauzula RODO

Spółka Nord Serwis Sp. z o.o. informuje, iż od 25 maja 2018 r. przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa nowy materiał informacyjny dotyczący przetwarzanych przez nas danych osobowych – tak aby mogli Państwo lepiej zrozumieć jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień, nie zmieniają się również warunki świadczenia przez nas usług. Materiał dostępny jest na stronie internetowej: www.nsagent.pl