NNW 2021/2022 Piotr Anzel – ubezpieczenia

Dzień dobry. Proponuję ubezpieczenie NNW dla wychowanków Państwa przedszkola. Teraz w dobie pandemii niezwykle ważne jest zabezpieczenie finansowe dziecka w razie nieszczęśliwego wypadku lub poważnego zachorowania.

Będę wdzięczny za przekazanie tej oferty rodzicom i zamieszczenie jej na stronie przedszkola.   Rodzice mogą wybrać odpowiedni dla nich wariant ubezpieczenia.

W zakresie podstawowym ubezpieczenia jest : uszkodzenie ciała w związku z nieszczęśliwym wypadkiem, pobyt w szpitalu , zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji i środków medycznych, śmierć rodzica. Można je rozszerzyć o opcję poważnego zachorowania za składkę 8zł i ukąszenie przez kleszcza składka 17 zł rocznie.

Pakiety podstawowe dostępne w następujących składkach rocznych : 38 , 55 albo 76 zł.

Zakres pakietów w załączeniu.

Bardzo proste i szybkie jest zakupienie takiej polisy dla dziecka.

Załączam kartę produktu oraz oświadczenie RODO.

Istnieje też możliwość dobrania oferty NNW z innej firmy ubezpieczeniowej w zależności od indywidualnych Państwa potrzeb.

W razie pytań proszę o kontakt.

Z poważaniem.

Piotr Anzel – ubezpieczenia