NNW 2021/2022 POL Brokers Sp. z o.o.

Droga Dyrekcjo, Szanowna Rado Rodziców,

z roku na rok wzrasta popularność przystępowania do ubezpieczenia NNW szkolnego w formie ON-LINE. Coraz więcej rodziców ubezpiecza swoje dzieci za pomocą strony internetowej co oszczędza czas i jest dużo prostszym rozwiązaniem niż tradycyjne przystępowanie ze względu na bezpieczeństwo, bezgotówkową formę płatności i brak angażowania dodatkowych osób. Prosimy o przekazanie poniższego linku rodzicom dzieci uczęszczających do Państwa placówki. Korzystając z linku, rodzice uczniów zapłacą składkę o 10 zł niższą niż składka standardowa.

nnwszkolne.sug-ubezpieczeni.pl

W roku poprzednim nasze ubezpieczenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, dlatego mamy nadzieję, że w tym roku możemy liczyć na Państwa pomoc w udostępnieniu informacji zainteresowanym rodzicom, tym bardziej, że nasz program NNW jest bezkonkurencyjny na rynku ubezpieczeń szkolnych i dodatkowo został rozszerzony o świadczenia:

• pakiet kleszcz (w tym świadczenie za rozpoznanie boreliozy),
  • rozpoznanie bąblowicy, toksoplazmozy, wścieklizny,
  • zatrucie pokarmowe, zatrucie gazami, porażenie prądem lub piorunem.

Dlaczego warto wybrać nasz program?

• Zgodnie z zaleceniami dotyczącymi unikania zgromadzeń i płatności gotówkowych w dobie COVID 19 oraz stosując się do wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej rekomendujemy bezpieczną, bezdotykową formę przystępowania do ubezpieczenia oraz związaną z nią bezgotówkową płatność składki.
  • Placówka oraz Rada Rodziców nie są ubezpieczającym na polisie – nie ma potrzeby zbierania składek od poszczególnych rodziców/klas.
  • Rodzic decyduje o wyborze wariantu, sumie ubezpieczenia, składce i samodzielnie dokonuje płatności.
  • Do ubezpieczenia można przystąpić on-line, bez wychodzenia z domu – bez zbędnego angażowania dyrekcji, nauczycieli, Rady Rodziców.
  • Wszelkie niezbędne dokumenty są wysyłane na wskazany adres e-mail.
  • Do wyboru 8 wariantów ubezpieczenia i 8 różnych składek już od 21,70 zł
  • Ubezpieczenie obejmuje m.in. wyczynowe uprawianie sportu, a także pobyt w szpitalu z powodu COVID

POL Brokers Sp. z o.o.
a: ul. 3 Maja 14/4, 81-747 Sopot