NNW 2021/2022 PZU

Dzień dobry,

Jako Agent PZU z Zespołu Sprzedaży PZU z Opola chciałabym poprosić o możliwość umieszczenia na Państwa stronie internetowej informacji o ofercie ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków Dzieci i Młodzieży.

W załączniku przesyłamy ofertę w formie pdf, gdzie precyzyjnie i w łatwy sposób opisany jest proces zawarcia polisy za pośrednictwem strony internetowej.

Ponadto przesyłamy nasz logotyp i poniżej krótką informację, którą można także umieścić w formie tekstowej:

Nasze ubezpieczenie to wsparcie finansowe i pomoc w razie nieszczęśliwego wypadku:

– Ochrona obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków 24h/dobę na całym świecie

– Zwracamy koszty leczenia w tym rehabilitacjisp;

Ubezpiecz dziecko nie wychodząc z domu, bez konieczności rejestracji konta i logowania się!

1. Wejdź na stronę https://moje.pzu.pl i wybierz PZU NNW Szkolne

2. Wybierz rodzaj placówki i ilość dzieci do ubezpieczenia.

3. W celu uzyskania zniżki wpisz kod promocyjny: i0Ghw2

4. Postępuj dalej zgodnie z instrukcjami podanymi na stronie i w naszej ulotce

Polisę otrzymasz w formie pdf na maila.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcam do kontaktu:

Zuzanna Łaczmańska

e-mail: zlis@agentpzu.pl